En iyi PowerPoint sunum şablonlarını ve temalarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sununuzun önemi kadar sunumunuzunda iyi olması gerekir. Herkes en iyi şekilde görünmek ve kitleyi etkilemek için bir yol arar..

Küçük işletmeler, markalar diğer kuruluşlar ve bireyler dikkat çekici sunumlar oluşturmak ister ama çoğu zaman başarısız olurlar. Bu yüzden En iyi PowerPoint sunumlarını derledik. Daha fazla uğraşmayın. Sizin için mevcut tasarım trendlerine uyan birbirinden güzel en iyi 15 PowerPoint sunum şablonundan oluşan bu listeyi derledik.

Bu şablonlarla, sunum slaytlarını tasarlarken saatlerce zaman harcamak zorunda kalmazsınız. Profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanmış olan slaytları kolayca düzenleyebilir, grafikleri özelleştirebilir, renkleri değiştirebilirsiniz! Tüm sunumlar photoshop veya başka bir program gerekmeksizin tamamen düzenlenebilinir şekilde gelir.

Bir sonraki sunumunuz için mükemmel bir şekilde çalışacak en iyi PowerPoint şablonlarından birkaçı..

Verzus — Minimal-Style, Awesome PowerPoint Template

Bu çok yönlü PPT şablonunda minimal tasarım estetiği ile birçok stand-out kaydı bulunur. En iyi görünen PowerPoint şablonlarından biridir. Bu harika sette 200’den fazla benzersiz slayt vardır. Bunlar arasında metin düzenleri, el işi infographics, yenilebilir grafikler, özel grafikler ve daha fazlası ile dinamik görüntü bulunur.

Bu PowerPoint slaytları, görüntü yer tutucuları ve profesyonel ana slayt kurulumu dahil olmak üzere kolayca çalışacak şekilde ayarlanmıştır, böylece slayt tasarımlarınızı tamamen özelleştirebilirsiniz. Kavramlarınızı açıklayın ve harika bir PowerPoint tasarımını hızlıca yapın!

i9 — Cool PowerPoint Presentation Template System

Bu harika PPT sunum temasını yakalayın. Zarif, modern bir his veren şık renk efektleri dahil olmak üzere şeffaf kaplama özelliklerine sahip harika bir tasarıma sahiptir.

Slaytlar, akıllı sanat, piksel mükemmel ana slaytlar, çok sayıda grafik ve grafik öğesi seçeneği ve daha fazlası ile yapılır. Kitlenizi etkilemek için güzel bir PowerPoint sunusu oluşturmak için bu şablon kümesini kullanın.

Eureka — Minimal, Cool PowerPoint Template Design

Eureka, modern bir tasarıma, yaratıcı slaytlara ve minimal bir sofistike olan havalı bir PowerPoint şablonudur. 200’ün üzerinde slayt tasarımı içinde, şekil, grafik ve görüntü kombinasyonlarının zorlayıcı kullanımı gibi göz kamaştırıcı stillerin harika bir çeşitliliğine sahiptir.

Kırpılmış fırça izleri, haritalar, cihaz örnekleri ve daha fazlası gibi zarif özellikleri içerir. Bu rave müşteri yorumları gibi tam beş yıldız olarak değerlendirilir:

“Çok sayıda grafik ve tasarım, sunumunuzu özelleştirmek için sınırsız yollar sunuyor.”

Startup X — Creative Pitch Deck PowerPoint Template

Bu harika sunum şablonu, yaratıcı slaytlarla yüklenir ve yüzlerce tasarım seçeneği içerir. Profesyonel PowerPoint desteleri oluşturmak için üretilmiştir, böylece yatırımcılara hızlı bir şekilde katil yapabilirsiniz.

İş fikirlerinizi sergilemek için başlık, ekip, zaman çizelgeleri, gelir modelleri, Infographics ve daha fazla slaytla birlikte gelir. Ayrıca, çok sayıda sunum türü için temel olarak kullanabileceğiniz çok yönlü bir tema.

Mark 03 — Stylish, Ultra-Cool PPT Template (v2.0)

Dinamik şekiller, renkli unsurlar ve temiz bir modern tasarımla yenilikçi yetenek karışımı. Verilecek yaratıcı bir önleme sahipseniz, havalı, son derece şık bir sunum tasarımına ihtiyacınız varsa, Mark 03 mükemmel bir seçimdir.

Bu tema tablo ve grafikler, Infographic slaytlar, tam görüntü slaytları gibi serin PowerPoint tasarımları ile 400’den fazla benzersiz slaytlar ile birlikte geliyor. Resim hazır, sürükleyip bırakma ve tamamen düzenlenebilir grafikler dahil olmak üzere kolay yapılır.

Prism — Minimal Style PowerPoint Template Builder Set

Muhteşem bir PowerPoint şablonuyla başladığınızda çarpıcı bir sunum tasarımı yapmak çok daha kolay. Prism yüzlerce eşsiz slayt tasarımıyla dolu çok yönlü bir tema.

Vektör ikonlar, veri hazır Infographics ve cihaz örnekleri gibi serin, minimal stil ve yüksek kaliteli tasarım varlıkları vardır. Sunum tasarımınızı Prism şablon oluşturucu ile başlatırsanız, harika bir sunum desteğini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz!

Unicorn — Creative PPT Startup Pitch Deck With Cool Slides

Potansiyel yatırımcılarla dolu bir odayı motive etmek istiyorsanız, bu modern perde güvertesi, yenilikçi fikrinizi sunmak için mükemmel bir seçimdir. Slayt düzeni tasarımlarının çekici bir takımı ile modern ve yaratıcı bir PowerPoint şablonu.

Bu, tüm adımlarınızı görselleştirmenize yardımcı olmak için asansör aralığınızı, işletmenizle ilgili ayrıntıları, pazara gitmek için zaman çizelgesi, Infographics ve daha fazlasını sunmak için slaytlar gibi başlangıç adım şablonlarıyla birlikte gelir.

Fox — Ultimate PowerPoint Theme With Awesome Designs

Fox, minimal tasarım stili ve harika yaratıcı özelliklere sahip modern bir PPT şablonudır. 400’den fazla benzersiz slayt düzeni, bir ton ikon, el işi infographics, özel animasyonlar ve daha fazlasını içerir — böylece sunumunuzu hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Hızlı sunum tasarımı yapmak için bu profesyonel, şık temayı kullanın!

Moon — Cool PowerPoint Theme With Creative Slide Designs

Bu modern PPT teması, yaratıcı şekiller, şeffaflık efektleri ve bu profesyonel, minimal tarz slaytlara zarafet katan özel grafikler gibi bir dizi harika özelliğe sahiptir. Harika bir Infographics karması, fotoğraf düzenleri içeren metinler ve harika PowerPoint tasarımlarıyla sunum seçeneklerinin bolluğu ile Ay, birlikte çalışmak için harika bir şablon.

Best Business — Awesome PowerPoint Presentation Set

Bu çok amaçlı PPT teması harika iş sunumları yapmak için yapılmıştır. Çoğu işletmenin ihtiyaç duyduğu şeye göre 300’den fazla benzersiz slayt ile birlikte geliyor. Bu gibi beş yıldızlı bir derece ve eleştiriler, vardır:

“İnanılmaz — tek bir güvertede ihtiyacımız olan her şey — ve fantastik, duyarlı destek.”

Hızlı bir şekilde düzenlemeye hazır olarak, ekibinizi, görevinizi, iş zaman çizelgenizi, ürün ve hizmetlerinizi sergilemek için slayt tasarımları ile birlikte gelir. Takvimler, cihaz örnekleri, renk kodlu haritalar, kullanışlı diyagramlar ve çok daha fazlası ile çizimler ve benzersiz grafiklerle doludur!

Pitch — Awesome PowerPoint Template With Modern Design

En iyi fikirlerin duyulmalı. Bir sunum yaparken etki yaratmak için, puanlarınızı yedekleyen ve açıkça iletişim kurabileceğiniz görsellere ihtiyacınız var.

Pitch, ikna etmek için yapılmış yaratıcı bir dizi slayt tasarımına sahip modern bir PPT şablonudur. İster yatırımcıları işe almanız gerekse de şirketinizi bir konferansta sergileyin ya da yenilikçi bir hikaye anlatmanız gerekip gerekmediğini, bu sunum setinin ihtiyaç duyacağınız tüm profesyonel varlıkları kapsayacağınızı unutmayın!

Kaspian — Cool PowerPoint Presentation Template Set

Harika bir sunum dizisi ve tasarım özelliklerini kolaylaştıran bir PowerPoint şablonuyla başlamadığınız sürece harika bir sunum oluşturmak oldukça uzun bir zaman alabilir. Kaspian, dinamik şekilleri ve kırpılmış fotoğrafları, köşeleri eğimli elemanlarla ve klasik metin düzenleriyle birleştiren, havalı, minimal stili olan bir PPT’dir. Bu yüksek enerjili güverte, güçlü fikirlerinizi sergilemek için kullanıma hazır!

Material — Flat-Style, Cool PowerPoint Presentation Template

Materyal tasarım PowerPoint teması, modern işletmeleri, yazılımları veya çevrimiçi hizmet şirketlerini veya yenilikçi fikirleri sergileyen harika sunumlar oluşturmak için harika, düz ve modaya uygun bir tarza sahiptir.

Slayt tasarımları, çoklu üstbilgi ve arka plan stillerinin yanı sıra çeşitli grafik kombinasyonları ve benzersiz renk kombinasyonları için 200’ün üzerinde kolay düzenleme vardır. Harika bir hikaye anlatmak, iş stratejinizi vurgulamak ve başarınızı sergilemek için yaratıcı slaytlarla aşırı yüklü!

MNML — Cool PowerPoint Template With Creative Designs

Bu beş yıldızlı puanlı PowerPoint şablonu, benzersiz bir minimal estetiğe sahip çok güzel bir tasarıma sahiptir. 150’den fazla modern slayt tasarımları ve özel düzenler ile dolu olsa da, bu aşırı abartılı hissetmez. Müthiş bir PowerPoint tasarımı ile hızlı bir şekilde gerçek bir sunum yaratabilirsiniz — bu, görsel açıdan ikna edici ve güçlü noktalarınızı yedekleyen bir özellik!

tags: en iyi powerpoint sunumları, en iyi powerpoint temaları, en güzel powerpoint sunum temaları, powerpoint en iyi sunum nasıl hazırlanır, powerpoint temaları, powerpoint sunum hazırlama, en iyi powerpoint sunum hazırlama, powerpoint templates, powerpoint themes

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 PixelHand | Lists of the Best Templates on Web PixelHand

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account